Mavi İnci Eğitim ve Dalış MerkeziHakkımızda

Soru Kalesi Yayınları deneyimli uzman kadrosunun kurumsal ve özel paket denemelerinde isabetli ve orijinal sorularıyla siz değerli eğitimcilerin dikkatini ve güvenini kısa sürede çektik. Öğrencilerimizin ve değerli kurumlarımızın yoğun talepleri karşısında Soru Kalesi olarak bu deneyimizi üst düzey bir eğitim setinde buluşturduk. Bu birikim ve heyecanımızı özel hazırladığımız sınavlara hazırlık setimizi eğitimdeki teknolojik gelişmelerle uyumlu modern öğrenme argümanlarını ile birleştirerek konseptimizi tamamladık.

soru kalesi logo

Sınavlara hazırlık setlerimiz Bloom Taksonomisinin Bilişsel Öğrenme Modeline göre hazırladık. Bilişsel Öğrenme Modelinde her öğrenci öğrenebilir ilkesini baz alarak hazırladık. Soru Kalesi yayınları olarak sınavlara hazırlık dokümanları hazırladık. Bu ürünlerimizi TYT-AYT sınavlarına uygun olarak hazırladık.

TYT-AYT’ye hazırlık dokümanlarımızı 4 aşamalı setlerden oluşturduk. Bu aşamalar Akıllı Ders Föyleri (ADF) , Akıllı Soru Bankası Föyleri (ASF) , Föy İzleme Yaprak testleri (FİT) ve Kurumsal denemelerden oluşmaktadır. 

Sınavlara hazırlık setlerimizi sınav müfredatlarıyla %100 uyumlu olup isabetli sorularımızla bu işi ne kadar doğru yaptığımızı gerçek sınavlardaki isabetli sorularımızla ispatlamış bulunmaktayız.

Sınavlara hazırlık setlerimizin akıllı tahta içerikleri de hazırlanmış olup online ya da offline olarak kullanılabilirsiniz. Bu içeriklere www.sorukalesi.com web adresimizin bilgikalesi bölümünden ulaşabilirsiniz.

Fatih Projesi ve tüm akıllı tahta programlarından rahatlıkla kullabileceğiniz basit anlaşılır ve kullanışlı bir içerik hazırladık. Akıllı tahta içeriğimizin demo çalışmasını sitemizde indirip inceleyebilirsiniz. Her biri alanında uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan setlerin sizi hedefinize ulaştıracak ve başarınızla gurur duyacağınız bir geleceğe kavuşturacaktır ve daha nice gencin hayallerine kavuşmasına yardımcı olmaya devam edecektir.

Tüm bu yeniliklerin ve sinerjinin öğrencilerinize faydalı olması temennisiyle.

Başarı için şimdi kuşanma zamanı…